Jaunumi

26
okt

Latvian Voices izziņo ziemas koncerttūri “Mazie, skumjie ziemas svētki”

Pēc pasakaini skaistā, krāšņā rudens Latvijas laukus un mežus pārklāja salnas rotaļīgie raksti un cilvēki sāka pierast pie domas, ka nenovēršami tuvojas ziema un Latvian Voices izziņo ziemas koncerttūri “Mazie, skumjie ziemas svētki”. Burvīgās melodijas a cappella skanējumā ļaus klausītājiem sajust cilvēka balss daudzveidību, spēku un arī vieglumu.
Talsos, Madonā, Ikšķilē, Liepājā, Torņakalnā un vēl un vēl a cappella grupa Latvian Voices iepriecinās ar grupas dalībnieču jaundarbiem, kā arī arhaiskām Ziemassvētku melodijām, kas nemanāmi mīsies ar meiteņu tik tuvo tautas mūziku un ziemas saulgriežu tradīcijām.
Koncerttūres programma būs tikpat daudzveidīga un emocionāla, cik atšķirīgas ir pašas dziedātājas. No dziļi izjustiem, pieklusinātiem skaņdarbiem līdz melodijām, kas skaļi atbalsosies baznīcu un koncertzāļu velvēs  - katram klausītājam kas tīkams, sev mājās aiznesamas emocijas, izjūtas. Koncertos skanēs atpazīstamākas un Ziemassvētku laikam tuvākas melodijas, tostarp „O come, come Emanuel”, „Kalado”, „Mazie, skumjie ziemas svētki”, „See amid the winter snow”, “Circenīša Ziemassvētki” u.c.
Ar dziesmu “Totari” vokālā grupa Latvian Voices aicina sajust neizbēgamo ziemas tuvošanos un ieelpot Latvijas ziemas gaisu.

Biļetes – Biļešu Paradīzes kasēs.
https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/12377

Atpakaļ

 
 
Veikals

Pieteikties jaunumiem

Pārbaudi e-pasta adresi:

Jums tiks nosūtīta informācija par Latvian Voices jaunumiem.

Paldies! Jūs esat veiksmīgi pieteicies jaunumiem.