Jaunumi

25
mai

Pieteikšanās Latvian Voices a cappella meistarklasēm

Vokālā grupa "LATVIAN VOICES" ir priecīga Jūs informēt par A CAPELLA ANSAMBĻU DZIEDĀŠANAS MEISTARKLASĒM, kas notiks šī gada 3.-5.augustā, Salaspilī.

Latvian Voices kopš savas dibināšanās 2009.gadā ir pārstāvējusi Latviju, piedaloties starptautiskos festivālos un vairākkārtīgi plūcot uzvaras laurus starptautiskos konkursos. Astoņu gadu laikā grupas dalībnieces ir uzkrājušas milzīgu pieredzi, skolojoties pie pasaules labākajiem a cappella mūzikas speciālistiem. Kopš 2011.gada Latvian Voices ir kļuvusi par profesionālu grupu, kas koncertē daudzviet pasaulē un sniedz vokālās meistarklases. Grupas uzkrātās pieredzes rezultātā dalībnieces ir izstrādājušas īpašu vokālās tehnikas pilnveidošanas metodi, kuru atzinuši daudzi Latvian Voices sniegto meistarklašu apmeklētāji ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām.

Meistarklašu rezultātā dalībnieki būs iepazīstināti ar vokālo spēju attīstīšanai noderīgiem uzdevumiem, ko būs iespējams turpināt pielietot ikdienā savos ansambļos, tiks veicinātas iemaņas vokālajā improvizācijā, aranžēšanā, ritma un groove elementu pielietojumā savā repertuārā. Dalībnieki būs guvuši ieskatu a cappella mūzikas pasaules ainā, kā arī atpazinuši būtiskākās atšķirības starp kora un ansambļa dziedāšanu. Meistarklašu dalībniekiem būs iespēja savā īpašumā iegūt notis no skaņdarba, kurš tiks komponēts īpaši noslēguma koncertam (komponiste Laura Jēkabsone).

Plānots, ka meistarklašu noslēgumā norisināsies divdaļīgs koncerts. Pirmajā daļā uzstāsies visi meistarklasēs iesaistītie ansambļi, savukārt otrajā daļā- Latvian Voices koncerts, kā izskaņā visi meistarklašu dalībnieki apvienosies, izpildot īpaši meistarklasēm komponēto a cappella dziesmu.

Meistarklašu mērķauditorija ir jau pastāvošas Latvijas amatieru vokālās grupas un ansambļi (minimālais dalībnieka vecums - 16.g.), un meistarklašu dalībniekiem tiks dota unikāla iespēja strādāt komandā ar savu vokālo kolektīvu Latvian Voices dalībnieču vadībā. Tiks izkoptas a cappella žanram raksturīgās vokālās tehnikas nianses, ritma, improvizācijas, aranžēšanas prasmes, kā arī iegūts jaunu repertuārs. Interesentiem, kuri vēlas piedalīties meistarklasēs pasīvā veidā- kā vērotāji-, jāsazinās pa e- pastu latvianvoices@latvianvoices.lv

Norises laiks un vieta: 2017.gada 3. – 5.augusts, Salaspils mūzikas un mākslas skola, Salaspils

Dalības maksa: 1 personai 65 eur (ietilpst praktiskās nodarbības, lekcijas, nodarbību materiāli, kafijas pauzes, pusdienas (3 dienas)).

*Ja ir nepieciešama naktsmītne, tiks nodrišināta iespēja nakšņot Salaspils skolā “dziesmu svētku stilā”- ar līdzi paņemtām guļamlietām; matraci, guļammaisu utt.)

Pieteikšanās :

 Ansambļiem jāaizpilda pieteikuma anketa: https://goo.gl/forms/ayhHWWdlMYFTqN3G2

 Jāizvēlas 3 skaņdarbi no esošā repertuāra, kurus ir vēlme izstrādāt

meistarklašu laikā, Latvian Voices dziedātāju vadībā

 Video vai audio ieraksts ar ansambļa/ vokālās grupas uzstāšanos.

 Ansambļa/ vokālās grupas fotogrāfija digitālā formātā

 Visi augstāk minētie materiāli jānosūta uz e-pasta adresi:

latvianvoices@latvianvoices.lv

Pieteikšanās līdz 12.jūnijam.

Apstiprinājums dalībai meistarklasēs tiks paziņots atsevišķi pa e-pastu katram, kurš būs pieteicies.

Ansambļiem/ vokālajām grupām, kas tiks apstiprinātas dalībai meistarklasēs, dalības maksa 65 eiro, jāiemaksā līdz 1.jūlijam.

Informācijas tālrunis: 26367245

Atpakaļ

 
 
Veikals

Pieteikties jaunumiem

Pārbaudi e-pasta adresi:

Jums tiks nosūtīta informācija par Latvian Voices jaunumiem.

Paldies! Jūs esat veiksmīgi pieteicies jaunumiem.