Jaunumi

08
dec

Vairāk nekā divdesmit Latvijas mūziķi apvienojas labdarības maratona Dod Pieci šī gada himnas ierakstā

Tieši nedēļu pirms labdarības maratona Dod Pieci sākuma pirmizrādi piedzīvojusi Dod Pieci oficiālā himna Nepārlaužams, kuras sacerēšanā un ierakstā piedalījušies vairāk nekā divdesmit Latvijā populāri un iecienīti mūziķi.

Himnas Nepārlaužams mūzikas autori ir Dons, Goran Gora un Māra Upmane-Holšteine. Teksta autoru vidū ir Māra Upmane-Holšteine, kā arī vairāki repa mākslinieki - VIŅA, ansis, Edavārdi, Ozols un Reiks. Dziesmas producents - Rūdolfs Budze (DJ Rudd).

Dziesmas ierakstā Latvijas Radio studijā piedalījušies ne tikai tās mūzikas autori Māra Upmane-Holšteine, Dons un Goran Gora, bet arī Intars Busulis, Aija Andrejeva, Jānis Aišpurs, Ralfs Eilands, Justs, Aija Vītoliņa, Marta Grigale, Markus Riva, Lauris Valters, Jānis Stībelis, Ozols, Reiks, Edavārdi, VIŅA, ansis, Latvian Voices, kā arī Mārcis Auziņš (ģitāra) un DJ Rudd (taustiņinsturmenti, elektronika). Dziesmas video režisējusi Latvijas Televīzijas režisore Zane Gargažina, operatori - Mārtiņš Šalmis un Ņikita Korņevs, video montāža - Edmunds Rimšāns, krāsu korekcija - Māris Martušs gaismas - Ronalds Blūms un Lāsma Kokenberga.

Atbalsts nepieciešams tūkstošiem vēža slimnieku

Šogad labdarības maratons Dod Pieci aicina palīdzēt cilvēkiem, kurus skāris vēzis, un Latvijā tādu ir vairāki desmiti tūkstošu. Ziedojot dziesmu, sabiedrība var atbalstīt šo cilvēku atlabšanu pēc grūtās slimības īpašās psihosociālās rehabilitācijas nometnēs, ko rīko onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība Dzīvības Koks.

Jau nākamceturtdien, 15. decembrī, pl.17:00 trīs Latvijas Radio 5 - Pieci.lv dīdžeji - Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Aleksis Vilciņš - tiks ieslēgti īpašā stikla studijā laukumā pie tirdzniecības centra Origo, kur dzīvos un strādās līdz pat 21. decembrim, atskaņojot radio ēterā tikai un vienīgi klausītāju izvēlētu mūziku. Dziesmas par ziedojumu jau tagad var pieteikt Dod Pieci mājas lapā www.dodpieci.lv.

Minimālais ziedojums par vienu dziesmu ir 5 eiro, un tas nodrošinās vienu nodarbību vienam vēža slimniekam rehabilitācijas nometnē, taču ziedot var arī lielāku summu. Ziedojumus jau tagad jebkurā paša izvēlētajā apmērā var veikt arī ziedot.lv mājas lapā. Tāpat ziedot var, piezvanot uz labdarības tālruni 90067005. (Maksa par zvanu 1,42 eiro). Labdarības maratona norises laikā no 15.-21. decembrim ziedot varēs arī Latvijas Radio 5 - Pieci.lv stikla studijā, kas atradīsies Origo laukumā.

Atpakaļ

 
 
Veikals

Pieteikties jaunumiem

Pārbaudi e-pasta adresi:

Jums tiks nosūtīta informācija par Latvian Voices jaunumiem.

Paldies! Jūs esat veiksmīgi pieteicies jaunumiem.