Jaunumi

05
jūl

Vokālā grupa Latvian Voices vasarā koncertēs dažādās Latvijas pilsētās!

Šovasar Latvian Voices mīļotājiem un interesentiem būs iespēja apmeklēt grupas uzstāšanās daudzviet Latvijā – Tukumā, Kuldīgā, Alūksnē, Liepājā un Siguldā.
Vasarīgi ritmiskās noskaņās meitenes izpildīs savu nesenāko un eksperimentālāko koncertprogrammu Pāri Robežām, kas brīvdabas pasākumos izskanēs Siguldā, Liepājā un Kuldīgā. Šīs programmas tapšanas procesā grupas sadarbojusies ar mūziķi Rihardu Zaļupi un režisori Paulu Pļavnieci, nojaucot vairākas līdz šim uzstādītās koncertēšanas robežas. Lielāko daļu koncerta veido grupas dalībnieču oriģinālmūzika svaigās un dzīvespriecīgās krāsās. Mūzika tapusi arī labi zināmajiem latviešu dzejnieku dzejoļiem - Aspazijas “Mēness starus stīgo” un Imanta Ziedoņa “Viegli”. Līdzās oriģināldziesmām tiks izpildīta arī populārās mūzikas klasika, kā piemēram, The Beatles “Strawberry Fields” un Alanis Morissette “Thank U”.
Laura Jēkabsone, grupas dalībniece un oriģināldziesmu autore:
“Ļoti priecājamies, ka Pāri Robežām izskanēs vairākos koncertos šovasar un ceram, ka tas ir tikai sākums šai atraktīvajai programmai. Mums nav bieži sanācis uzstāties uz brīvdabas skatuvēm, tādēļ ar nepacietību gaidām šos koncertus. Es ticu, ka tas būs īsts vasaras piedzīvojums gan mums, gan klausītājiem!”

Vokālās grupas visbiežāk atskaņotā koncertprogramma Rūtoj... izskanēs Alūksnē un Jaunmoku pilī. Šī koncerta centrā ir latviešu nacionālās identitātes stāsts, kas, dziļi noglabāts latviešu tautasdziesmās, caur paaudžu paaudzēm nodots, sasniedzis arī mūs šodien. Koncerta programmā tautasdziesmas Latvian Voices dziedātāju aranžijās, oriģinālmūzika ar tautasdziesmu vārdiem, kā arī pasaulē zināmas klasikas un popmūzikas melodijas.

Informācija par koncertiem:
10.jūlijā Baha mūzikas festivālā, Jaunmoku pilī, programma "Rūtoj.."/ Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv
14.jūlijā Kuldīgas pilsētas svētkos, nakts koncerts, programma "Pāri Robežām"
6.augustā Alūksnes pilsētas svētkos, programma "Rūtoj.."/ Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv
12.augustā Liepājā, J. Čakstes laukumā, programma "Pāri Robežām"
13. augustā Siguldā, Skaņu un garšu festivāla ietvaros, programma "Pāri Robežām"/ Biļetes Biļešu servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv

Atpakaļ

 
 
Veikals

Pieteikties jaunumiem

Pārbaudi e-pasta adresi:

Jums tiks nosūtīta informācija par Latvian Voices jaunumiem.

Paldies! Jūs esat veiksmīgi pieteicies jaunumiem.