Par mums

Latvian Voices ir a cappella vokālā grupa no Latvijas - zemes, kas dzied! Ar savām balsīm kā vienīgo mūzikas instrumentu Latvian Voices ir radījušas individuālu vokālo stilu, kurā savijas dažādu tautu etniskās mūzikas intonācijas, jo sevišķi latviešu tautas mūzikas krāsas, ar tradicionāliem kormūzikas un popmūzikas elementiem. Lielākā daļa grupas repertuāra ir grupas dalībnieču aranžēta un komponēta, kas padara Latvian Voices patiesi neatkārtojamas.

Latvian Voices repertuārs ir plašs: latviešu tautasdziesmas un oriģināldziesmas ar latviešu folkloras tradicionālajiem tekstiem, klasiskās mūzikas skaņdarbi atjautīgos pārlikumos. Koncertus vienmēr kuplina arī starptautiski populāru melodiju aranžijas un mūsdienīga Latvian Voices oriģinālmūzika.

Latvian Voices par savu aicinājumu uzskata Latvijas kultūras un jo īpaši muzikālā mantojuma nešanu pasaulē, caur savām dziesmām iepazīstinot cittautu klausītājus ar latvisko mentalitāti un pasaules uztveri, kas cieši sakņojas cilvēka un dabas savstarpējās attiecībās. Lielākā daļa Latvian Voices koncertdzīves norisinās ārpus Latvijas, grupa ļoti bieži pārstāv savu valsti reprezentatīvos starptautiskos pasākumos. Šī iemesla dēļ 2014.gadā grupa kļuva par muzikālo vēstnesi Riga2014, Eiropas Kultūras galvaspilsētai.

Kopš 2009.gada, kad grupa tika dibināta, Latvian Voices ir piedalījušās daudzos starptautiskos mūzikas festivālos, konkursos un meistarklasēs, kā arī devušās koncerttūrēs daudzviet Eiropā un ārpus tās. Kā spilgtākie piemēri jāmin Usedomas Festivāls un Schleswig-Holstein mūzikas festivāls Vācijā, meistarklases pie vadošajām vokālajām grupām Eiropā- The Hilliard Ensemble un The King's Singers.  Jau pavisam drīz pēc grupas izveidošanās sekoja vairākas uzvaras a cappella konkursos: 1.vieta klasiskās mūzikas kategorijā un Skatītāju Simpātiju balva konkursā vokal.total Grācā, Austrijā; uzvara konkursā A CAPPELLA Leipcigā, Vācijā; Čempiona tituls Pasaules Koru Olimpiādē  Cincinnati, ASV. Latvian Voices sniegušas koncertus Itālijā, Spānijā, Francijā, Šveicē, Īrijā, Dienvidkorejā, Amerikā un citviet pasaulē.
Latvian Voices savas pastāvēšanas laikā ir sadarbojušās ar vairākiem dažādu žanru māksliniekiem. To skaitā Renārs Kaupers, Da Gamba, Kaspars Zemītis, Intars Busulis, Xylem Trio, Laima Jansone, Ēriks Ešenvalds, DJ RUDD no Latvijas, The King’s Singers no Lielbritānijas, Lytos no Spānijas, Viva Voce, Norddeutsche Sinfonietta no Vācijas u.c.

Latvian Voices izdevušas vairākus skaņu ierakstu albumus http://latvianvoices.lv/lv#/lv/audio:

 • "Mazie, skumjie ziemas svētki" (2017)
 • "Pāri robežām" (2015)
 • "Zeit der Wunder" (2014) 
 • Klausāmgrāmata "Sounds of Latvian Nature" (2014)
 • “Tā Kā Taka” (2011)
 • “Seventh Heaven”(2010)
 • “Waving World Wide”(2010)

“Zeit der Wunder” - ziemas laika albums tapis sadarbībā ar Universal Music Germany, producentu Rolf Zuckowski un a cappella grupu Viva Voce no Dienvidvācijas http://www.zeit-der-wunder.de/

Dziedātājas:
Laura Jēkabsone
Nora Vītiņa (uz laiku aizstāj Beāte Locika)
Zane Stafecka
Elīna Ose (uz laiku aizstāj Dita Belicka)
Andra Zvejniece (uz laiku aizstāj Marta Lortkipanidze)
Laura Leontjeva 

Mūsu bijušās dziedātājas:
Marta Ozola-Staķe
Karīna Kaminska
Laura Polence
 

 

 • Zelta Mikrofons 2014 Latvija (labākais vokālās un kora mūzikas albums Klausāmgrāmata "Sounds of Latvian Nature")

 

 • World Choir Games Cincinnati 2012 (ASV) pasaules koru olimpiāde (Sieviešu kamerkoru kategorijā zelta pakāpes diploms un čempiona tituls)
 • A cappella 2012 Leipciga (uzvara konkursā)
 • vokal.total.2011 Grāca (uzvara klasiskās mūzikas kategorijā un Skatītāju simpātija a cappella konkursā)

Atbalstītāji

                      

 
 
Veikals

Pieteikties jaunumiem

Pārbaudi e-pasta adresi:

Jums tiks nosūtīta informācija par Latvian Voices jaunumiem.

Paldies! Jūs esat veiksmīgi pieteicies jaunumiem.