Programmas

Sudrabs

Sudrabs

"Sudrabs kā briedums un sudrabs kā vienkāršība – tas raksturo šo koncertprogrammu.
Koncertprogrammā ir iekļautas vairākas Latvian Voices radītas oriģināldziesmas, kuru stāstos tiek izdziedātas dažādas sudraba nokrāsas. Neatņemama koncerta sastāvdaļa būs arī latviešu folkmūzikas melodijas grupas dalībnieču veidotos aranžējumos.
Koncertā “Sudrabs” klausītājiem būs iespēja pārliecināties par to, ka cilvēka balss spēj aizstāt gandrīz jebkuru mūzikas instrumentu. Meitenes izpildīs līdz šim pasaulē un Latvijā atzītas  populārās mūzikas melodijas, kā piemēram “Piekūns skrien debesīs” (Jauns Mēness), “Kiss from the Rose” (Seal) kā arī  daudzas citas."

 
Mazie, skumjie ziemas svētki

Mazie, skumjie ziemas svētki

Lielākā daļa no mums laikā pirms Ziemassvētkiem mēdz skaidrāk saklausīt savu iekšējo balsi un aizdomāties par to, kas mums ir pats vērtīgākais, tādējādi neviļus nokļūstot gaišu un rezignētu ilgu varā. Bet vai gan šīs mazās Ziemassvētku skumjas nav tās, kas mūs ved tuvāk pretim atkal satikšanai ar prieku? Vai šīs skumjas nav tās, kas parāda vēl jo skaidrāk, kas ir patiess prieks?! Šajā mirklī jāpiekrīt Jurim Rubenim, kurš sacījis, ka; "prieks nav gudrs. Gudras ir skumjas".

Pie šādām pārdomām vokālā grupa Latvian Voices nonāca gatavojoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, kuru šogad, pirmo reizi kopš grupas dibināšanas, meitenes pavadīs šeit pat, Latvijā. Koncertprogramma Mazie, skumjie ziemas svētki  ļaus klausītājam iepazīt daudzus grupas dalībnieču jaundarbus, atpazīt arhaiskas Ziemassvētku melodijas, kas nemanāmi savīsies kopā ar Latvian Voices tik tuvo tautas mūziku un ziemas saulgriežu tradīcijām.

Mazie, skumjie ziemas svētki aicina uz satikšanos ar sevi, ar viņu, ar Tevi.

Rūtoj...

Rūtoj...

A cappella grupas, Latvian Voices, akustiskā koncertprogramma “Rūtoj...” aptver plašu mūzikas žanru spektru un vokālās tehnikas dažādību. Latviešu folkloras kultūrvēsturiskais mantojums ir iedvesmojis vokālo grupu veidot harmoniski krāsainus, ritmiski un melodiski daudzslāņainus tautasdziesmu aranžējumus, kā arī oriģiāldziesmas ar latviešu tautas dainu liriku. Neraugoties uz modernām niansēm mūzikā, tautas dziesmas vēstījums joprojām paliek nemainīgs. Tas ir kā mūžīgs stāsts, kas daudzās emociju krāsās pulsē katrā latvietī joprojām.
Līdzās klasiskai tautas mūzikai, koncertprogrammā “Rūtoj...” Latvian Voices ved klausītāju muzikālajā ceļojumā pa pasauli, izpildot kompozījas sākot no angļu un spāņu renesanses, vācu baroka, krievu un skandināvu romantisma, latviešu 21. gadsimta mūzikas, kā arī pasaules populārās mūzikas pārlikumus 6 sieviešu balsīm a cappella.
Blakus krāšņajai mūzikas ainai, Latvian Voices izmanto horeogrāfjas un telpas akustikas saspēli, kas koncerprogrammai piešķir papildus dinamiku.

 
Pāri robežām

Pāri robežām

Ar jauno koncertprogrammu Pāri Robežām, kas skatītāju vērtējumam tiks nodota 2015.gada pavasarī, vokālā grupa Latvian Voices izaicina sevi pārvarēt ikdienišķus priekšstatus, kurus laika gaitā nemanāmi izveidojam paši par sevi un apkārtējo pasauli. Latvian Voices meitenes daudzi ir ievērojuši kā Eiropas Kultūras galvaspilsētas, Riga2014, muzikālās vēstneses un latviešu tautasdziesmu tradīciju turpinātājas. Taču līdz ar pavasara iestāšanos Latvian Voices vēlas pasaulei parādīties jaunā, neierastā gaismā, akcentējot savu daudzpusību un pārvarot nacionalitātes, labskanības, sievišķības, kā arī citas līdz šim nospraustās robežas. Latviešu tautasdziema, kas vienmēr bijusi Latvian Voices koncertprogrammu pamatā, šoreiz tiks papildināta ar inovatīvām grupas oriģināldziesmām un pasaules mūziku, paplašinot klausītāju priekšstatu par a cappella mūzikas formātu.

 
 
Veikals

Pieteikties jaunumiem

Pārbaudi e-pasta adresi:

Jums tiks nosūtīta informācija par Latvian Voices jaunumiem.

Paldies! Jūs esat veiksmīgi pieteicies jaunumiem.